Otel Bilekliği

izp-otel-bileklik

Otel Bileklik ve Giriş Kartı

Otel bilekliği otelin kendi müşterilerin ayırt edilmesi için kullanılan bir bilekliktir. Çoğunlukla otel içerisinde yer alan müşterilerin katılacağı yemek veya etkinliklerin girişlerinde giriş çıkış trafiğini sağlamak için kullanılır.

Müşterilerine özel hizmet vermek isteyen organizasyonlar tarafından da yaygın şekilde kullanılmaktadır. Örnek olarak havuz girişi, spor salon girişi, konser veya festival alanlarında sıkça görülmektedir. Ayrıca etkinliğe göre hergün için ayrı renk üretimi mümkündür. Turistik gezilerde, eğlence yerleri ve aqua parklarda, termal tesisler gibi kalabalık toplulukların aynı anda hareket ettiği yer ve mekanlarda pratik oluşu ve kullanım kolaylığı açısından tercih edilir.

Bileklik Çeşitleri kullanım alanlarına göre değişiklik göstermektedir.

Çıtkilit sistemli ve Bantkilit sistemli olanlar bir kere kullanılır. Her bileğe göre uyumlu olması açısından ayarlanabilir özelliktedir. Havuz ve spa gibi ıslak alanlar için üretilen modeller sudan etkilenmez bir malzemeden yapılmaktadır aynı zamanda kullanıcıyı olabildiğinde rahatsız etmeyecek biçimde tasarlanır.

İhtiyaca göre üzerinde barkod, QR kod veya yazı yazılması için boş bir alan bulundurulabilir. Yazılabilir olanların üzerine, Permanent kalemle yazılabilir silinmez.