Oriental Stick Şeker

Oriental Stick Şeker

Oriental Stick Şeker

  • Silindir Kutu 180 Adet 4 gr Beyaz Kristal Toz Şeker
  • 1000 adet Stick Şeker
  • 2000 adet Stick Şeker

3gr ve 4gr Stick Şeker seçenekleri bulunmaktadır.

İçindekiler : Beyaz Kristal Toz Şeker
%100 Pancar Şekeridir Serin ve Kuru Ortamda
Saklanır. Raf ömrü 3 yıldır.

Stick Kristal Toz Şeker Oriental

Son günlerde üretilen ve satışa sunulan stick şekerler genellikle içlerinde ek ve insan vücuda zararlı maddeler yer almaktadır.  Stick Kristal Toz Şeker Oriental üretimimize izpak gıda firması olarak önemle ve dikkatle üreterek tüm içeriğinde yalnızca pancar şekeri kullanır ve o şekilde üretim yaparız. Gönül rahatlığı ile firmamızdan şeker alışverişi yapabilirsiniz.

Özel seri üretimimiz kategorisinde yer alan Stick Kristal Toz Şeker Oriental şekerimiz her bir kutu içerisinde 180 adet 4 gramlık paketler halinde bulunur. Paket tasarımı ile öncelikle gönülleri etkilemeyi başaran toz şekerimiz lezzeti ile ağzında hoş ve gerçek şeker tadı bırakacak. Her paket özenle makineler tarafından el değmeden paketlenmiştir.

Sipariş edeceğiniz Stick Kristal Toz Şeker Oriental özel serimize Stick Kristal Toz Şeker Oriental adresimiz ile bir tık sayesinde ulaşabilirsiniz. Siparişlerinizi şirket ya da kurum üzerine verebilir ve teslimat bilgilerini de eksiksiz yazdıktan sonra ödeme kısmına geçebilir ve siparişlerini onaylayabilirsiniz. Özel seri şekerimiz paket tasarımı sizleri etkilemeyi başaracak ve bu durumdan memnun olacaksınız!

Otomatik makinelerden el değmeden hijyenik ortamda paketlenmiştir.