Küp Şeker

Tek Sargılı Küp Şeker

Küp şeker ürünlerimiz, %100 şeker pancarından üretilir ve içeceğinizin mükemmel bir şekilde tatlanmasını sağlar. Küp şeker sarma makinelerimizle hazırlanan paketli küp şekerler, el değmeden hijyenik ortamlarda hazırlanmaktadır. Paketlerin üzerine istediğiniz logo ve yazıları yazabiliyoruz. Böylece küp şekerler aynı zamanda etkili bir reklama dönüşebilir. Dört renkli veya tek renkli flesko baskı ile hazırlanan küp şeker ambalajları, estetik bir görünüme sahiptir.

Beyaz ve esmer küp şeker ürünleri ve tatlandırıcı ürünler, birinci sınıf özelliklere sahiptir. İkişerli paketlerde hazırlanan küp şekerler, kolay yırtılan ambalajı sayesinde, kolaylıkla çaya veya kahveye eklenir. Küp şeker tarzının en sağlıklı ve en çok tercih edilen şeklini sizler için sunan firmamız, kargo kolaylıklarıyla hizmet vermektedir.

Açık toz şeker ile dışı ambalajsız şeker arasında hijyen ve kalite farkı vardır. Çay ocakları, kafeler, restoranlar ve benzeri birçok sektörde, paketli mini küp şeker çeşitleri tercih etmektedir. Müşteriler için hijyenik olması nedeniyle, her zaman tercih edilmektedir. Küp şeker kullanmak, açık toz şeker kullanımına göre daha hesaplı ve daha hijyendir.