Ketçap ve Mayonez

Ketçap Mayonez ve Hardal Dolumu

Değerli ürünlerinizin en estetik bir biçimde tüketime sunulabilmesi için birinci kalite dolum hizmeti sunulmaktadır.

  • Ketçap Paketleme
  • Mayonez Paketleme
  • Hardal Paketleme
  • Özel Sos Paketleme

Ketçap ve Mayonez

Fast food ve diğer restoran türü yerler için, en kaliteli takviyeleri sunan firmamız, lezzetli ürün imalatında, sektöründe adından sıkça söz ettirmektedir. Ketçap ve mayonez gibi, fast food kültürünün en önemli takviye gıdası olan ürünlerimiz, özel testlerden sonra üretimi gerçekleşmektedir. Özel testler sonunda, en iyi tadı yakalayan firmamız, hızlı bir şekilde üretime geçmektedir. Otel, pansiyon, restoran ve dönerci gibi birçok mekânda tercih edilen ürünümüz, sıvı katkı maddeleri için, hızlı servis imkânı sunmaktadır.

Her serviste bir tabağa ketçap veya mayonez koymak ve bunu servis etmek, hem yorucu olur hem de sağlıklı olmaz. Bu nedenle, firmamız, pratik kullanımlı küçük paketlere paketlenmiş ketçap ve mayonez ürünlerini sunmaktadır. Birçok stick kategorisinde üretim gerçekleştiren firmamız, kargoyla ve ödeme şekilleriyle ilgili en iyi programları sizler için hazırlamaktadır.

Sitemizi ziyaret ettiğiniz zaman, sipariş verdiğiniz andan itibaren, en kısa zamanda siparişleriniz adresinize gelecektir. Ketçap ve mayonez ambalajlarımız beş renkli kategoriye kadar hazırlanabilmektedir. Özel paketleme makinelerimizde, dolum ve paketleme işlemi, aynı kategoride gerçekleşmektedir.