Kahve ve Krema

Kahve ve Krema Dolum

Hizmet sektörlerine istenilen gramajlarda dolum yapabildiğimiz bu ürünlerimizde tek renkten dört renge kadar flekso baskı yapılabilmektedir.

Poşet Kahve 1,5GR

Poşet Krema 1,5GR

  • Kahve
  • 2`si 1 Arada Kahve
  • 3`ü 1 Arada Kahve
  • Türk Kahvesi
  • Cappucino
  • Krema

Kahve ve Krema

Gıda ambalaj sektöründeki yenilikleri bünyemize katarak, kaliteden ve hijyenden ödün vermeden ambalaj sektöründe değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktayız. Birçok çeşit ürünün ambalajı teknolojik baskı makinaları kullanılarak imal edilerek kalite standartlarına uygun olarak üretilmektedir. 1.5 gramlık ya da istenilen gramajlarda kahve ve krema paketlerine 4 renge kadar flekso baskı yapmaktayız.

Farklı hizmet sektörlerinde kullanılmakta olan ve hayatı kolaylaştıran birçok ürün müşterilere sunulmakta bu ürünler tek kullanımlık olup baskılı ya da baskısız paketlerde yer almaktadır. Kısaca bu ürünlerden bahsedecek olursak ıslak mendil, kürdan, ketçap ve mayonez, ikramlık setler, çatal bıçak kılıfı, kahve ve krema vb. birçok katı ve sıvı ürünlerin ambalajını hijyenik kurallarına uygun yapmaktayız.

Evlerimizde bulunan bu tür ürünlerin paketlerine veya kâğıt ambalajlarına baktığımızda birbirinde farklı renkler ve yazılar görürüz. Bütün bu renklerin, yazıların kahve ve krema paketlerine ve de diğer paket, kâğıt ambalajlara baskısında özel baskı makinaları kullanılmakta ve tecrübeli kadromuz ile müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.