Hakkımızda

IZPAK Gıda Ambalaj sektöre birçok yenilikler katıp kalite, hijyen, rekabetçi fiyata vermiş olduğu önemle kısa sürede sektörde yerini almıştır. IZPAK Gıda Ambalaj sektöre hammadde tedariği ile girmiş ve şu an kullanılan birçok Gıda ambalajını baskılı ve baskısız olarak firmalara sunmaktadır. İleri teknolojiye uygun baskı makineleri ile de matbaası olmayan firmalara da, fason baskı desteği vermektedir.

IZPAK Gıda Ambalaj üretim bantında ıslak mendil, kolonyalı mendil, hijyenik mendil, fişek şeker, stick şeker, küp şeker, tuz , kekik, pulbiber, karabiber, tarçın ve benzeri diger toz ve baharat gruplarının yanısıra ketçap, mayonez limon sosları zeytinyagı, narekşisi, ve benzeri gibi sıvı ürünlerininde paketlemesini ve dolumunuda tecrübeli kadrosu ile müşterilerine sınırsız hizmet vermektedir.

Dolumunu ve paketlemesini yapmış oldugu bütün ürün gruplarını tamamen sertifikalı ve belgeli olarak hizmet vermektedir. Firmamız ayrıca iso belgelidir.

Ülkenin birçok bölgesinde bayileri olmasının yanında, ülke ihracatına da katkı sağlamaktadır. Hemen hemen dünyanın her yerine ihracat yapan firmamız başta ABD ve birçok AVRUPA ve ASYA ülkelerine ürün göndermektedir.