Faslı Stick Şeker

Faslı Stick Şeker

Faslı Stick Şeker

  • Silindir Kutu 180 Adet 4 gr Beyaz Kristal Toz Şeker
  • 1000 adet Stick Şeker
  • 2000 adet Stick Şeker

3gr ve 4gr Stick Şeker seçenekleri bulunmaktadır.

İçindekiler : Beyaz Kristal Toz Şeker
%100 Pancar Şekeridir Serin ve Kuru Ortamda
Saklanır. Raf ömrü 3 yıldır.

Stick Kristal Toz Şeker

Günlük yaşantımızda sıkça kullandığımız şekerin en çok bilinen iki formu bulunmaktadır. Küp şeker ve toz şeker iki farklı şekilde kullanıma sunulmuştur. Otobüs, uçak gibi ulaşım araçlarında ayrıca otel, restoranlarda çay ve kahvede tatlandırıcı olarak karşımıza 3 ya da 4 gramlık Stick Kristal Toz Şeker çıkmaktadır.

Marketlerde satılan şekerlerden daha iri taneli olan ve ikramlık olarak kullanılan Stick Kristal Toz Şeker kâğıt veya paketle ambalajlanmış olup üzerlerinde ilgili firmanın logosu bulunmaktadır. El değmeden otomatik makineler kullanılarak sağlıklı koşullarda paketleme yapmakta olup, müşterilerimizin isteği doğrultusunda ambalaj üzerinde farklı renkler ve şekillerden oluşan baskılar yapmaktayız.

Raf ömrü 3 yıl olan ve %100 pancar şekerinden oluşan Stick Kristal Toz Şeker özel seri olan Coffe Time, Faslı ve Oriental baskılı 4 gramlık kuşe ve kraft kağıtlara dolum yapılarak, 180 adet olarak paketlenip toplamda 720 gram olarak satışa sunulmaktadır. Tamamen müşterilerimizin istekleri göz önünde bulundurularak hazırladığımız ürünlerimiz sağlık standartlarına uygun üretilmekte ve sunulmaktadır.

Otomatik makinelerden el değmeden hijyenik ortamda paketlenmiştir.