Coffe Time Stick Şeker

kristal_seker
Kristal Şeker

180 Adet 4 gr Beyaz Kristal Toz Şeker

  • Silindir Kutu 180 Adet 4 gr Beyaz Kristal Toz Şeker
  • 1000 adet Stick Şeker
  • 2000 adet Stick Şeker

3gr ve 4gr Stick Şeker seçenekleri bulunmaktadır.

İçindekiler : Beyaz Kristal Toz Şeker
%100 Pancar Şekeridir Serin ve Kuru Ortamda
Saklanır. Raf ömrü 3 yıldır.

Özel Seri Kristal Toz Şeker

Günümüzde bir kafeye ya da bir restoranda gittiğinizde kullandıkları paket toz şekerler her zaman olmasa da firmamıza ait özel seri olan Stick Kristal Toz Şeker (Fişek Şeker) Fatoz şekerimizdir. Ürünlerimiz kesinlikle el değmeden ve steril ortamlarda makineler ile doldurulmaktadır. Bir paketin içeriği ise toplamda 180 adetlik her biri 4 gr olan beyaz kristal toz şekerlerdir.

Firmamızda üretilen Stick Kristal Toz Şeker (Fişek Şeker) grubumuz %100 pancar şekerinden içine katkı maddesi konulmadan üretilmektedir. Ürünleri sitemizi ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz. Hızlı kargo ile adresinize kadar ulaştırdığımız ürünlerin raf ömrü 3 yıldır. 100 gramda toplam 390 kalori içermektedir.

Kuru ve serin ortamlarda saklamanız kullanım önerisidir. Stick Kristal Toz Şeker (Fişek Şeker) içeriğinden bahsetmek gerekirse Asla yağ barındırmayan kristal toz şekerimizin karbon hidrat içeriği yine 100 gramda 99,5 civarındadır. Otel yada benzeri kurumların sıklıkla tercih edilen stick şekerlerimize  sitemizden tek tık ile ulaşabilir ve istediğiniz gramajlarda sipariş verebilirsiniz.

Otomatik makinelerden el değmeden hijyenik ortamda paketlenmiştir.